.

.

New
ByronStatics Пренослив CD Player, Лични Компактен Диск Плеер со Џек за Слушалки, Анти-Прескокнете Shockproof Мали Музички ЦД Walkman со LCD Дисплеј, за Возрасни Ученици Деца и Домашни П?

ByronStatics Пренослив CD Player, Лични Компактен Диск Плеер со Џек за Слушалки, Анти-Прескокнете Shockproof

DEN 595.00
DEN 737.76

Стока
Достапно.

2 cm Net Тежина : 300g LCD Display Volume Control3.5 V (UM-3) x 2 батерии (со Исклучок на батеријата)извор на Енергија : Micro USB Извор на Енергија (Опција) 1.Совршен Компатибилност : Широко се компатибилни со CD, MP3, CD-RW Играч формати, ПОМОШЕН поврзан со сите коишто се слушаат уреди 3.Ако сакате да работат на било кое копче, ве молиме потврдете дека го прекинувачот за ЗАКЛУЧУВАЊЕ на дното на играчот е десно за да го отклучите копчето за функција, инаку вие не може да работи на било кое копче.Совршен Избор, како Подарок : Мали и корисна music CD player, мазен изглед со совршен LCD дисплеј.Дома, можете да одредите CD player совршено добро со помош на USB кабел во ниеден момент на сите; Кога сте надвор, не треба да се грижите за извори на енергија се должи на 2 x 1.Тоа е најдобар избор за музички ентузијасти, јазик ученици и expectant мајки, а најтопол подарок за пријателите, семејството и децата.2 cm , мала тежина, не Bluetooth, не Батерија, Користете 2 х АА Батерии или USB Напојување со Кабел за да се Игра.Анти-Прескокни/Анти-Шок Заштита : Овој мал Walkman CD player има Анти-шок Заштита за непречено музика кога се движат, до 45 секунди анти-прескокнете заштита за ЦД и 120 секунди анти-прескокнете заштита за MP3s.Кога играте на вашиот Цд-а, можете да го прескокнете, пауза/играат вашите омилени песни користење на лесен-за-користење, се достапни копчиња на предната страна. Кога играчот е паузирано за околу 3 минути, или кога на дискот поклопецот е отворен, и не постои никаква работа, играчот ќе се исклучи автоматски;.5mm приклучок за Слушалки Jack Operating напон : DC 4.

Детали

MP3/CD/CD-RW playerSize:
18cm 6.8cm 10.2cmNet Weight
Свеж

Избор на клиенти