.

.

New
Skymore 86W LED Помине Светилка, Професионални Помине Фен со 4 Тајмер Поставување, Преносни Лекување Светилка за Гел лак, Автоматски Сензор & LCD Дисплеј, Педикир Маникир Ал?

Skymore 86W LED Помине Светилка, Професионални Помине Фен со 4 Тајмер Поставување, Преносни Лекување Светилка

DEN 527.76

Стока
Достапно.

Нежно виолетова светлина, може да се заштитат очите и на кожата, избегнување на штета од застарени помине фен.поблиску бела светлина, криви и полу-затворени дизајн заштита на вашите раце и очи, како и избегнување на штета од застарени помине фен.Со Отстранување капак база прави помине фен многу повеќе лесен и удобен за чистење ,лесно да се носат.На монтажни помине светилки за гел лак не само лекување на ноктот, но исто така и лекување на ноктите одделно.Поврзете го кабелот за напојување за да го безбедна штекер.Користете го соодветниот тајмер(10-ти/30 години/60-тите/99s ниска топлина режим) како на вашиот гел polishs барања.Нашите ноктите машина има автоматски сензор, голем дигитален LCD екранот може да се покаже на лекување време, е идеален за лична и салон употреба. 1 x 86 W LED Помине Фен. 1 x Адаптер. 1 x Прирачник за Корисникот.Со неправилни површина, секоја страна од производот се одразува различни светлина.Кога производот е под бела светлина, производот покажува нормална виолетова;.кога производот е под топла светлина, производот покажува делумно розова;.кога производот е под кул светлина, производот покажува делумно сина.Што правите кога посебните на овој помине ламба?. ღ Electroplating пурпурна помине светилка (Позлатен Пурпурна Капак)ღ.За разлика од нормалниот мат боја на ноктите машина, ние ги користиме electroplated пурпурна како на надворешната школка на производот, што го прави нашиот помине светилка повеќе модерни и убави.Ако ви се допаѓа виолетова и сјајна работи, не пропуштајте оваа помине светилка~. 1 x 86 W LED Помине Dryer1 x Моќ Adapter1 x Прирачник за Корисникот.Ако имате проблем со производот, ние ќе го решите вашиот проблем.Со неправилни површина, секоја страна од производот се одразува различни светлина.Кога производот е под бела светлина, производот покажува нормална виолетова;кога производот е под топла светлина, производот покажува делумно розова боја;кога производот е под кул светлина, производот покажува делумно сина. (Бидејќи овој производ се одразува различни бои под различни светла, ве молиме обратете се до бојата што сте го добиле~).

Детали

Свеж

Избор на клиенти