.

.

New
Херој Вештини Бон Appétit Photopolymer Марки

Херој Вештини Бон Appétit Photopolymer Марки

DEN 227.76

Стока
Достапно.

Излупете ги исклучите вашиот печат од својата подлога и се држи до Акрилик блок за лесно позиционирање.Се меша и натпревар дизајни.Кожата лесно со вода или печат почиста.Херој Вештини јасно марки понуда на најдобар квалитет на пазарот.Тие се направени во САД од вистински photopolymer, што е не-токсични, biodegradable, и специјално дизајниран за пренос мастило на хартија за вистински впечаток во секое време.

Детали

Свеж

Избор на клиенти