.

.

New
Челик Кат-Стои Гласачката Кутија со Акрил 17 x 11 Знак Носител на Две Брошура Џебови - Сребро.

Челик Кат-Стои Гласачката Кутија со Акрил 17 x 11 Знак Носител на Две Брошура Џебови - Сребро.

DEN 1679.52

Стока
Достапно.

48 инчи висок тела е лесно достапен од страна на учесниците.Голема големина на кутија има голема количина на гласачките ливчиња или влез форми. 17 од 11 инчен знак носителот привлекува внимание на тела. 2 брошура џебовите им помогне на дистрибуирање литература.Displays2go SKU# : YCHL601 SLV.Овој кат-стои предлог кутија е едноставно, но ефикасно средство за собирање на гласачки ливчиња, влез форми или натпревар поднесоци.Среброто челик тела мерки 48 инчи висок и има голем големина на кутија за задржување на голема количина на билети.Една заклучување страна на вратата обезбедува лесен пристап до поднесените форми.Сет од 2 копчињата е вклучена со секое купување.Овој кат-стои предлог кутија, исто така, има 17 од 11 инчен акрилик знак држачот за прикажување на око-фаќање на signage или реклами кои ќе добијат учесниците возбудени.Две џебови, 1 на секоја страна, се исто така вклучени за прикажување на 4 инчен широк брошури.На оваа самостојна гласачката кутија има 8.75 инчен широк од 0.5 инчи висок слот за да се приспособат на влез форми на различни големини, додека правејќи се дека записи не може да се tampered со еднаш сте биле поднесени.

Детали

Свеж

Избор на клиенти