.

.

New
512MB RAM Меморија за Ricoh Aficio C2550 Печатач (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

512MB RAM Меморија за Ricoh Aficio C2550 Печатач (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

DEN 671.76

Стока
Достапно.

Капацитет : 512mb.Форма Фактор : 100 pin DIMM.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот. 512 MB НПД SDRAM DIMM.Компатибилен со : Ricoh Aficio C2550. Систем Специфични меморија поддржани од страна на Делови-Брз Доживотна Гаранција и Бесплатен Техничка Поддршка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти