.

.

New
LEFUYAN Муслин Burp Облека за Бебе, Памук Рака Washcloths 6 Слоеви Екстра Абсорбента и Мека, 12x20/30x50cm

LEFUYAN Муслин Burp Облека за Бебе, Памук Рака Washcloths 6 Слоеви Екстра Абсорбента и Мека, 12x20/30x50cm

DEN 162.48

Стока
Достапно.

Направени од дише памук, памук е супер нежни, погоден за бебешка кожа, дише и супер абсорбента.Тоа е многу погоден за ставање во чанта или менување пелена торба, и може да се користи дома, бидејќи тие се многу лесен за хранење, менување и дури и чистење на бебето.Производ големина : 30*50 CM.Ова е неопходен елемент за почетниците родители, лесно да се чисти и многу издржливи.Широк спектар на употреба : Тоа е многу погоден за заштита на вашата облека кога burping вашето бебе, ја избрише секоја солза од леплива хаос, а исто така може да се користи како градите shield замена.Совршено бебе туш подарок : Ова памучна крпа е совршен подарок за бебиња на нивниот роденден, погоден за момчиња и девојчиња. 1. Направени од дише памук, памук е супер нежни, погоден за babys кожата, дише и супер абсорбента.2. Тоа е многу погоден за ставање во чанта или менување пелена торба, и може да се користи дома, бидејќи тие се многу лесен за хранење, менување и дури и чистење на бебето.3. Производ големина : 30*50 CM.Ова е неопходен елемент за почетниците родители, лесно да се чисти и многу издржливи.4. Широк спектар на употреба : Тоа е многу погоден за заштита на вашата облека кога burping вашето бебе, ја избрише секоја солза од леплива хаос, а исто така може да се користи како градите shield замена.5. Совршено бебе туш подарок : Ова памучна крпа е совршен подарок за бебиња на нивниот роденден, погоден за момчиња и девојчиња.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Опис : Материјал : Cotton Size : 30*50cm Color : бела, жолта, розова, зелена, blue1 x Муслин Burp Clothor5 x Муслин Burp Крпа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти