.

.

New
BSEED Електронски Surge Protector за Домашна Примена,Напон Заштитник Одговараат за Фрижидери и Замрзнувачи, Напон Brownout Штекер 120V 20A,2400Watts(3 Парчиња)

BSEED Електронски Surge Protector за Домашна Примена,Напон Заштитник Одговараат за Фрижидери и Замрзнувачи,

DEN 1487.76

Стока
Достапно.

Тоа е идеален за употреба дома, за време на патувањето, или било кое време треба пренапонска заштита, без најголемиот дел на моќ лента.Дополнително, на Напонот surge protector обезбедува заштита против напон шила кои може да го оштети електрична опрема.Апаратот ќе биде одложена за 3 минути за да се потврди дека напонот е стабилна, така што тоа би можело да биде повторно основан.Висока(Overvoltage).Дополнително, на Напонот surge protector обезбедува заштита против напон шила кои може да го оштети електрична опрема.Минималниот напон капацитет на заштитник е прилагодлив.Како што има прекин во тековниот проток, Напонот surge protector дава интервал од 3 минути за да се овозможи на напон за да се стабилизира.

Детали

Свеж

Избор на клиенти