.

.

New
RiverRidge Чување на Клупата, Темно Корави Woodgrain со Црни Кутии

RiverRidge Чување на Клупата, Темно Корави Woodgrain со Црни Кутии

DEN 2375.76

Стока
Достапно.

Собрани димензии : 13.5" Х Изборен 2 Pc Црни Кутии : 10. Клупата на седиште : 22.Опција за купување, Со или без виткање, Црни кутии за складирање. Ѕид Полица со Cubbies и Куки собрани димензии : 9. Достапни без 2 Pc Виткање Чување на Кутии во Црно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти