.

.

New
60 Ролни Сјајот Washi Лента во Собата, Washi Маскирање Декоративни Ленти за Божиќ DIY Оркестарот Planners Scrapbooking Лепило Училиште/Партија Материјали

60 Ролни Сјајот Washi Лента во Собата, Washi Маскирање Декоративни Ленти за Божиќ DIY Оркестарот Planners Scrapbooking

DEN 287.76

Стока
Достапно.

❤Голема Вредност во Собата : ДИМЕНЗИИ : 15mm широк x 3 метри долга, 60 различни дизајни((10 солидна боја 50 со обрасци ) ) УПОТРЕБА : на washi лента е одличен начин да се монтира компјутерски монитори,ѕидови, рамки,книги,тастатури, занаети,заврши пенкала и моливи и да го истакнете оние важни датуми во вашиот планер и куршум весник. ❤Дизајни : Убави, живописни и светли бои.Вашите пријатели ќе бидат воодушевени од креативни подароци и украси што ќе се направи со оваа лента.Во оваа премија во собата, ќе ја најдете нашата 60 најновите дизајни.Тоа е кутија полна со боја и забава. ❤Нема Остатоци : лента, НЕМА да го оштети вашиот ѕидови или мебел; можете да ги отстрани и држи ги повторно лесно без да остават било остатоци.Вие не мора да се грижите ако вашите деца се влезе во нив. ❤Квалитет : Вие сте заштитени од задоволство од DIY членови на Екипажот, па само да не контактирате за ако имате било каков проблем. ❤Светот на Боја : Постојат исто така неколку и премногу неколку бои во светот.Сакам да сликам премногу бои.Сакам да користите боја за да се постават на патот за мојот живот и нека боја трае засекогаш.Трепка пред моите очи, сакам да се користи боја, дај ми еден убав сон, да ми кажете.Животот е секогаш шарени песна.

Детали

Свеж

Избор на клиенти