.

.

New
Чудо Растенија Единство - Чиста Терапевтски Одделение Етерично Масло Круната Чакра Синергија Мешавина (2.5 ml)

Чудо Растенија Единство - Чиста Терапевтски Одделение Етерично Масло Круната Чакра Синергија Мешавина (2.5

DEN 263.28

Стока
Достапно.

Чисто Етерично Масло Круната Чакра Балансирање Смеса. 100% Чиста Етерични Масла од Лаванда, Смирна, ружино дрво, и бугарска Роза Ото.Нема филери, синтетика или пестициди.Ова масло е чиста љубов!.Направен во Хаваи. Од 2,5 ml во Килибар Стакло Европската Dropper Шише.Големина : 2.5 ml.

Детали

Свеж

Избор на клиенти