.

.

New
Случај на 10, Tabletop Знак Носители за 11 x 17 Отпечатоци, Совршен за Менија - Јасно Акрилик

Случај на 10, Tabletop Знак Носители за 11 x 17 Отпечатоци, Совршен за Менија - Јасно Акрилик

DEN 431.76

Стока
Достапно.

Се продаваат во случај пакети на 10. Дизајниран со база за употреба на рамни површини.Топ вчитување на единица за брзо знак промени.Двојно-еднострани да се зголеми реклами.Displays2go SKU# : VSH/OT1117. Овој знак, носител е на врвот на вчитување промотивна алатка која им овозможува на корисниците да се направи брзо слика промени.Овој знак носителот има здрав база за употреба на пултови, маси, и други рамни површини.На countertop фото екранот е направен целосно од јасно Lucite да се задржи на реклама во поглед на сите времиња.Овој знак носител е двојно еднострано да го привлече интерес од двете страни.Димензии : 11"w x 17"h x 3-1/8"г.

Детали

Свеж

Избор на клиенти