.

.

New
YKQJS-YQ Нерѓосувачки Челик Проширување Завртки GB65 М2-М8 DIN84 ISO1207 Бакар Дупчиња Сирење Главата Завртки Дупчиња Grooving Завртка C007 Бетонски Ѕид Сидро (Должина : 25мм, Големина

YKQJS-YQ Нерѓосувачки Челик Проширување Завртки GB65 М2-М8 DIN84 ISO1207 Бакар Дупчиња Сирење Главата Завртки

DEN 292.80

Стока
Достапно.

1. Поле на примена : погоден за гипс картон, бензен одбор, декоративни одбор, перфорирани одбор.Инсталација на цврсти одбори и други материјали за завеси, инсталација на светилки и одредување на објекти. 2. Исто така, може да се користи : производот може да се користи и за крстот бод, фото рамки. 3. Практична настава : анти-корозија, анти- ' рѓа, фирма и практични. 4. Производ материјал : Овој производ е за вбризгување на пластични, со висока цврстина, стареењето на корозија и брзо расте.Производ материјал : Овој производ е за вбризгување на пластични, со висока цврстина, стареењето на корозија и брзо расте.Анти-ротација технологија : Со помош на анти-ротација технологија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти