.

.

New
HP Затегнувачки Студио Фото Печатач – Персонализирате & Print, водоотпорен 4x6 Слики (3MP72A) (Обновена)

HP Затегнувачки Студио Фото Печатач – Персонализирате & Print, водоотпорен 4x6 Слики (3MP72A) (Обновена)

DEN 3119.76

Стока
Достапно.

Подготвени за печатење 4x6" слики во инстант – Дизајнирани за употреба со Bluetooth и HP Затегнувачки стан, компактен HP Затегнувачки Студио произведува високо-квалитетни 4x6" фотографии, печатени директно од вашиот паметен телефон.Квалитетот на фотографиите кои траат до 100 години – Производство на сјајни, живописни фотографии кои се дупка со-доказ и водоотпорен.Персонализирајте го вашиот отпечатоци – Симнете бесплатен HP Затегнувачки стан за вграден во шаблони за фото албуми, карти, колажи, и повеќе—дури и да се слика на вашиот сопствен doodles и да ги претвори во сопствени налепници.Печатење од различни извори – Пар овој паметен телефон печатач со HP Затегнувачки стан за да ги видите и да печатите фотографии од социјалните медиуми, Google, Фотографии, и многу повеќе.Зголемени реалност забава – Користење на HP Затегнувачки стан за да го отклучите содржина на зголемени реалност и да ја видите заедничка печати редици, скриени видео записи и повеќе.Започнете со печатење веднаш – Приклучок во вашиот слика печатач и да почне печатење со вклучени мастило кертриџ и 10 листови на 4x6" сјајни Фото Хартија.Факултативна пренослива батерија – Оди cordless и донесе на факултативниот моќ банка да ја полните вашата Затегнувачки Студио и да печатите слики во секој случај.Не се компатибилни со Mac OS.Дополнителни печатење резерви на располагање – Состаноци, дури и повеќе од вашите спомени, со HP Затегнувачки 4x6" Фото Хартија и Касети пакет, кој вклучува 2 касети и 80 листови на 4x6" сјајни фото хартија.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Детали

Свеж

Избор на клиенти