.

.

New
Сандаловина Етерично Масло, Чист Органски Терапевтски Одделение Сандаловина Масло за Diffuser, Спиење, Парфем, Масажа, Нега на Кожата, Ароматерапијата, Бања - 10ML

Сандаловина Етерично Масло, Чист Органски Терапевтски Одделение Сандаловина Масло за Diffuser, Спиење,

DEN 310.80

Стока
Достапно.

Терапевтски Одделение - 100% Чиста Природна Undiluted Пареа Дестилирана Sandwalwood Масло, Нема филери, адитиви, бази или превозници додаде.(10ml).Умот Бустер - Сандаловина создава смирувачки, усогласување ефект за умот, помага да се намали напнатоста и конфузија.Нега на коса - Смирува нервите на главата, може да се промовира регенерација на клетките, и има значителен ефект врз отстранување на првутот.За Нега на кожата Со чиста сандаловина масло за нега на кожа, помага во ублажувањето сува & подсечен кожата, придавам влогови длабоко во кожата и анти-стареењето.Ја поврати голема доверба со твоите беспрекорен тен користење santal етерично масло.Повеќекратна употреба - се Користи во ароматерапијата за diffuser или во вашата бања, губење на / за нега на кожата, масажа, дома мириси, бања бомби мирис, DIY свеќи / сапун и повеќе.

Детали

Свеж

Избор на клиенти