.

.

New
Кафе пехари и чаши Кригла Сет,Керамика Кафе Чашата И Чинијата Наместете,Мали Луксузни Цвет Чај Црниот Чај се Повлече Цвет Коска Кина Првенство (Боја : Зелена, Големи

Кафе пехари и чаши Кригла Сет,Керамика Кафе Чашата И Чинијата Наместете,Мали Луксузни Цвет Чај Црниот Чај се

DEN 355.20

Стока
Достапно.

Тоа е полн сјај и ентузијазам.2 инчи)▲Материјал : керамички▲Број на производи : 1▲Боја : Сина , Зелена , Розова , Црвена▲рачно изработени : Да▲машина за миење Садови : Безбедно▲Разноврсна : Виски Очила, сочни чаши, чаши јогурт, сок, чаши, млеко чаши, чаши кафе, патување чаши, домаќинствата, подароци, хотели, ресторани, забави и сл.Од идеална за живот, од сензибилитет на рационалност, совршен спој на уметност и кафе.Со подарок кутија, можете да ги користите за ваша лична употреба.Чаши спецификации : ▲Име на Производ : палатата да биде admiced-кафе поставите▲Капацитет : 220ml▲Големина : чаша (8.Можете да ме контактирате во било кое време во текот на сите временски период. Нашето време на испорака е 10-15 дена.Ние ќе ви даде приоритет во рок од 24 часа.◆【Мода】: сет на инструменти што подобро да се објасни убавината на кафе, и блескава. Поради снимање агли и осветлување проблеми, tumblers ќе имаат одредена боја разлика, но тоа не е голем квалитет прашање, во зависност од вистински објект примени.во продавницата, вие сте добредојдени да се купи. ❤ На кафе чинија со комбинација на боја и геометриски судир, светлина и раскошна, згодна и неконвенционален, едноставна и издржливи, 1270 степени висока температура отпуштање, благородна живот.Phnom Penh можат подобро да се тргна на текстурата на храната, згодна и неконвенционален кафе чашата и чинијата, стабилна и моќна рака-насликани злато, светлина луксуз .Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга.

Детали

Свеж

Избор на клиенти