.

.

New
Јаков Филипс Кливленд Browns Пракса-се Користи #50 Браун Џерси од 2020 МАК Сезона - Големина 38+2 - Непотпишана МАК Игра се Користи Дресови

Јаков Филипс Кливленд Browns Пракса-се Користи 50 Браун Џерси од 2020 МАК Сезона - Големина 38+2 - Непотпишана

DEN 11999.76

Стока
Достапно.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Непотпишана МАК Игра се Користи Дресови.Додадете парче од праксата-се користи Кливленд Browns опрема во вашата колекција со овој автентичен Јаков Филипс џерси од Nike.Направени на спецификациите на тимот, тоа е дел од истата опрема што ја погоди областа со Кливленд Browns во 2020 сезона.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Јаков Филипс сувенири.Кливленд Browns сувенири.

Детали

Свеж

Избор на клиенти