.

.

New
LensCoat LCSEXSN Сигма Extender Сет (Realtree АП Снег)

LensCoat LCSEXSN Сигма Extender Сет (Realtree АП Снег)

DEN 647.76

Стока
Достапно.

Заштита од удари, dings, nicks, и елементи како што се вода, песок, прашина итн.Camoflauge модели помогне да се прикрие со кршење до обликот на објективот.Neoprene делува како топлинска бариера заштита на раце од топла и ладна.Слајдовите на како ракав.Направен во САД.Боја : Realtree АП Снег.

Детали

Свеж

Избор на клиенти