.

.

New
CamRade Wetsuit водоотпорен Raincover за Широк Спектар на Емитување Надвор Камери со Адаптерот на Објективот и Рачни Контроли, Голем, Сива

CamRade Wetsuit водоотпорен Raincover за Широк Спектар на Емитување Надвор Камери со Адаптерот на Објективот

DEN 9576.00

Стока
Достапно.

cam Rade wet Suit водоотпорен Raincover - Водоотпорен Складирање Торбичка со Патент - cam Rade 5 годишна Гаранција.Форма-опремени за широк спектар на емитување надвор камери со (на пример Sony HDL-A1500 W) голема леќа адаптерот и рачни контроли.По мера на вода-отпорни близина на тивок ткаенина.Заштита од лоши временски услови.Лесен пристап до контроли, пристаништа, мемориски картички, прикажување, зум и батеријата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти