.

.

New
AZOS Бања Потоне Тапа Двојна Рачка 3 Дупки Ѕид Слив Тапа Месинг Слив Миксер Допрете Тоалетот Бања Тапа Груба Вентил во Мат Црна

AZOS Бања Потоне Тапа Двојна Рачка 3 Дупки Ѕид Слив Тапа Месинг Слив Миксер Допрете Тоалетот Бања Тапа Груба

DEN 1679.76

Стока
Достапно.

✔️Што е МАТЕРИЈАЛ❓Оваа morden бања слив тапа, напредни мат црна заврши, се противи tarnishing анти-нула заштита преку секојдневна употреба.Ѕидот монтирани бања бродот да потоне тапа направени од премиум солидна месинг за да се обезбеди трајност и сигурност. ✔️Што ФУНКЦИЈА има❓Нашите комерцијални слив потоне мешање тапа, тоа може да се ротира 360 степени за да се задоволат вашиот мулти-агол на потребите за секојдневно миење, како што се миење на лицето или миење на косата.На саќе bubbler омекнува вода, не боли твоите раце, ефикасно го намалува јавните, подобро да се постигне заштеда на вода и заштита на животната средина. ✔️Како е КОНФИГУРАЦИЈА❓Црна суета потоне тапа со класичен двоен крст се справи, убава и лесно да се работи. 2 лост дизајн, подобра контрола на температура и проток на вода.Ѕид када када додатен тапа, во споредба со една рачка, двојна рачка за контрола е повеќе точни.И двете деца и постари лица може да се користат со доверба. ✔️Како да ИНСТАЛИРАТЕ❓ 3 дупка во ѕидот бања тапа, одговара за 8-инчен широка дупка.Инсталација во ѕид заштедува повеќе простор за суета, што го прави полесно да се мијат.И овој брод тоне славина, соодветна за монтажа во купатила, кујни, перење соби, итн., практична топла и ладна потоне тапа. ✔️Што може да ние и ветуваме на❓ Нашите мешање на вентил за да можат да го издржат повеќе префрлување тестови, не drips, и е издржлив.Ако имате било какви прашања во врска со овој ѕид бања тапа, нашите професионални по-продажбата на тимот ќе се справи со тоа за вас онлајн во секое време, и може да се купи со доверба!.Високо Квалитетен Материјал:Солидна месинг.Модата Заврши:Мат Црна Боја.Број на Дупка:3 Дупка.Број на Рачка:2 Рачки.Мулти-сценарио апликација:Када, Базен.

Детали

Свеж

Избор на клиенти