.

.

New
AXOR Citterio Модерен Минималистички Рака Полиран 1-Рачка 1 9-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Бранеа Никел, 39010821

AXOR Citterio Модерен Минималистички Рака Полиран 1-Рачка 1 9-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Бранеа Никел,

DEN 22235.04

Стока
Достапно.

Германски дизајн и инженеринг обезбедува оптимални перформанси за сите на вашата бања тапа потреби.Една дупка славина; исто така, може да биде инсталиран во текот на постојните 3-дупка контра конфигурација (BASEPLATE се продава одделно).Солидна месинг изградба; керамички кертриџ обезбедува долгорочна, течење-без операција.Boltic рачката за заклучување спречува рачка од стануваат се изгубат во текот повтори операцијата за да се обезбеди оптимално долгорочните перформанси. 1.2 gpm. 3/8-Инчен врска црева и pop-up собранието вклучени за брзо и лесно DIY инсталација.Опис на производот Дизајн Со палета на модели и стилови, поврзан со квалитет и дизајн што очекувате од hansgrohe, сон бањи стане реалност.Када спојници од hansgrohe изпускам прекрасен дизајн со супериорни перформанси и издржливост.Изберете ја вашата посакувана додатен, а потоа да пребарувате на целата производ suite за комплементарна додатоци.Германскиот инженерски осигурува својот живот на доследна и сигурен операција.Одржување на Производи што функционираат совршено се од суштинско значење.За да се обезбеди дека тие го прават, секој hansgrohe производ 100% воздух тестирани во производство.hansgrohe чешми функција силикони aerator дека оптимизира проток на вода перформанси, отпорен на минерални депозит build-up, и е дизајнирана да биде лесно да се избриша чисти.Инсталација Мора да бидат палубата монтирани.Ве молиме да ги почитувате сите локални, државни и федерални водовод кодови и прописи.Инсталација настава линкот подолу.Поддршка на корисниците на [email protected] Производителот Антонио Citterio им оддава почит на елементот на водата со особено елегантни, минималистички колекција.Axor Citterio ни овозможува навистина уживаат во времето што го поминуваме во бањата.Со неговата најмногу токму формирана површини и агли и неговите прекрасни детали, богатството од кои станува јасно на втор поглед.Во една бања во која живеат и подмладување се намерно се одгледува.

Детали

Свеж

Избор на клиенти