.

.

New
Делта Тапа Stryke Широка Бања Тапа 3 Дупка, Мат Црна Бања Тапа Црна, Бања Потоне Тапа, ДИЈАМАНТ Печат Технологија, Метал Одвод на Собранието, Мат Црна 357756-BLMPU-ЛИНИЈА

Делта Тапа Stryke Широка Бања Тапа 3 Дупка, Мат Црна Бања Тапа Црна, Бања Потоне Тапа, ДИЈАМАНТ Печат Технологија,

DEN 11235.84

Стока
Достапно.

ДИЈАМАНТ Печат Технологија е помалку кавга да се инсталира и му помага на вашето славина се врши како нова за животот, за намалување на течење поени и трае двапати онолку долго колку што индустриски стандард.Сè што ви треба е заедно во еден удобен кутија, вклучувајќи интегрирани Inno Flex PEX снабдување линии.Ламинарен проток претстава која сама по една убава, префинет изглед кој ја надополнува дизајн на славина.Одговара 3-дупка 8-16 во.инсталации.Вклучува појавување заврши метал pop-up одвод на собранието.АДА согласност.Water Sense етикетирани тапа користи најмалку 20% помалку вода од индустријата стандард без да ја загрози ефикасноста.Цврсти spout.Солидна месинг фабрикувани крајот вентил. 1/4 пак запира.Со суптилно угоре свиткани spout и рачки, на Stryke™ Бања Колекцијата зрачи со самодоверба и смиреност со увери раст и зголемувањето на контури.Дизајниран да биде составен дел на двете вашата бања е секојдневна употреба и личен стил, Stryke е робустен дизајн дише интрига во секој простор во вашиот дом.Делта® чешми со ДИЈАМАНТ™ Печат Технологија се врши како нова за живот со патентиран дизајн со што се намалува течење поени, е помалку кавга да се инсталира и трае двапати онолку долго колку што индустриски стандард.Можете да ги инсталирате со доверба.Делта Water Sense етикетирани чешми, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од индустријата стандардот—заштеда на пари без да го загрози ефикасноста.

Детали

Свеж

Избор на клиенти