.

.

New
TOOYFUL Запалени Божиќ Запалени Музички Снег Глобуси Фенер Акценти 2022 Нова Година Зима Сцена за Црквата Дома Празници Отворен и Затворен Божиќ - Црвена

TOOYFUL Запалени Божиќ Запалени Музички Снег Глобуси Фенер Акценти 2022 Нова Година Зима Сцена за Црквата Дома

DEN 1439.76

Стока
Достапно.

[Романтична Атмосфера]Од селски и шик гроздобер стил да се романтични земја стил, ништо festoon светла за да го одреди расположението. [Енергија-заштеда]Оваа снег фенер може да се управува со вклучен USB на ЕДНОНАСОЧЕН кабел, можете да го користите без батерии, која може да спаси многу пари и да траат и по неколку сезони.За погодно сместување, можете исто така да користите 3 АА батерии(не се вклучени) да работат на тоа. [Практична]LED виси светлата се вклопуваат во различни ситуации, расположението, чувствата, празници, прослави, јубилеи итн.Задоволни различни барања. [Одлична Декорација]Божиќ декоративни LED светилка за на маса централен, вода сјајот фенер создава фестивалска атмосфера со снег сцена и Божиќ музика. [Music]Кога вклучување на снежна топка фенер, својата циклус игра 3 Божиќ тематските музика автоматски.Опис : - [Енергија-заштеда]Оваа снег фенер може да се управува со вклучен USB на ЕДНОНАСОЧЕН кабел, можете да го користите без батерии, која може да спаси многу пари и да траат и по неколку сезони.За погодно сместување, можете исто така да користите 3 АА батерии(не се вклучени) да работат на тоа. - [Music]Кога вклучување на снежна топка фенер, својата циклус игра 3 Божиќ тематските музика автоматски. - [Практична]LED виси светлата се вклопуваат во различни ситуации, расположението, чувствата, празници, прослави, јубилеи итн.Задоволни различни барања. - [Романтична Атмосфера]Од селски и шик гроздобер стил да се романтични земја стил, ништо festoon светла за да го одреди расположението. - [Одлична Декорација]Божиќ декоративни LED светилка за на маса централен, вода сјајот фенер создава фестивалска атмосфера со снег сцена и Божиќ музика.Спецификација : - Материјал : Пластични, Електронска компонента - Стил : Ретро - Напојување : 3*АА Батерии(Не се Вклучени);USB Кабел - Апликација : Фестивали, Партија, Бар, итн - Повод : Дом, Градина, Парк, итн - Објект Големина : 22*22*56cm / 8.66*8.66*22.04 inch - Пакет Големина : 24*24*45см / 9.44*9.44*17.71 inch - Пакет тежина : 1500g / 3.3 lb Size Табела : 21.5x21.5x56 CM/8.46x8.46x22.05inch Package Вклучува : 1 * Божиќ Декоративни Lights1 * USB Cable Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Детали

- Material:
Plastic, Electronic component
- Style:
Retro
- Power Supply:
3*AA Batteries(Not Included);USB Cable
- Application:
Festivals, Party, Bar, etc
- Occasion:
Home, Garden, Park, etc
- Item Size:
22*22*56cm / 8.66*8.66*22.04inch
- Package Size:
24*24*45cm / 9.44*9.44*17.71inch
- Package weight:
1500g / 3.3lb
Size Chart:
21.5x21.5x56CM/8.46x8.46x22.05inch :
Package Includes:
1 * Christmas Decorative Lights :
1 * USB Cable :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Свеж

Избор на клиенти