.

.

New
CaiFang Божиќ Снег Светот Фенер со Музика, 6H Тајмер Запалени снежна топка Дедо Сјајот Фенер Светилка за Подароци и Украси, Црвена

CaiFang Божиќ Снег Светот Фенер со Музика, 6H Тајмер Запалени снежна топка Дедо Сјајот Фенер Светилка за Подароци

DEN 1175.52

Стока
Достапно.

【Снежна топка ФЕНЕР】Полни со искри sequins, Дедо Мраз, и таписерии позадината на снежна топка фенер создава Божиќ фестивал атмосфера со снег сцена.Прекрасна Божиќ подарок за себе или за некој посебен!. 【8 БОЖИЌНИ ПЕСНИ】 Префрлување на Музика на владата, бела sequins ќе ротираат како светла испирање, 8 Божиќни песни ќе се одигра во јамка.Jingle Bells, Ви Посакуваме Среќен Божиќ, Silent Night, Дек Сали, Радост За Светот, Првиот Ноел, Hark!Хералдот Ангел Пее, О, Елка. 【6 H НА& 18 OFF TIMER】На музички снег глобуси се дизајнирани со најновите еколошки концептот - време надвор.Кога ќе вклучите Тајмерот&Музичкиот режим, светлото и музиката да свири за 6 часа и исклучување на уредот за 18 часа, циклус на секои 24 часа. 【НАПОЈУВАЊЕ】 Две полни начини.Пакетот вклучува полнење преку USB кабел, за да го стави во близина на извор на енергија и полнење тоа.Или можете да ги користите 3 АА батерии (НЕ се ВКЛУЧУВААТ), место на секаде сакате, многу е удобен и лесен за употреба!. 【БОЖИЌ ПОДАРОК】 Згодна и елегантен изглед, убава смола слика и сјајот sequins, можете да го красат насекаде во вашиот дом.Тоа е исто така sweet Божиќ подарок избор за вашето семејство и пријатели.

Детали

Свеж

Избор на клиенти