.

.

New
Фенси Дека Seahorse LED Свет

Фенси Дека Seahorse LED Свет

DEN 718.80

Стока
Достапно.

Seahorse LED свет.Карактеристики сина seahorse.Нема вода во светот.Морска школка база дизајн.Мерки за прибл. 4.5"Дијаметар од 6"H. Уживаат во водната убавина на овој Seahorse Свет.Свет карактеристики сина seahorse во средината обвиткана во ЛЕД осветлување.База е направена од убави морска школка дизајн.Лесно вклучете или исклучете го осветлувањето со префрлање на дното.Овој уникатен свет е совршен за секој простор со суптилна наутички суштината.

Детали

Свеж

Избор на клиенти