.

.

New
Дрвото Buddees Пишам на снежен човек Смешни Божиќ Снег Светот - Големи 6.5

Дрвото Buddees Пишам на снежен човек Смешни Божиќ Снег Светот - Големи 6.5

DEN 718.80

Стока
Достапно.

Овој смешен snowglobe е секој Снешко е кошмар, добивање помоча на!Тоа е топење него и го направи кутриот вознемирени.Оваа snowglobe има традиционалните бели и сјајот снегулки, но ние сме, исто така, додаде пишам обоени снегулки да додадете на хумор, тресат и забава сцената оживува.Составена од : Рака-насликани квалитет смола за основата и снежен човек внатре.Светот е направен од здрав стакло.Големина на : Оваа смешна Божиќ декорација Стои 6.5 Инчи x 4.5 Инчи - совршена големина за било shelve, mantel или на маса!.Дизајн : Овој снежен човек го видел подобро дена, тој има рацете во воздух и намуртено на неговиот има.Заврши со појавување на боја снег и забава база дека има бела и жолта снег снегулки.Пакување : Доаѓа нов неотворен собирачи на мало поле - ова пакување е совршен за годината околу чување и давање на подарок.Дрвото Buddees, Додадете малку хумор на вашиот празници!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти