.

.

New
Црвено Кардинал Пријатели Музички Figurine 120MM Вода Свет Репродуцира Мелодија да Ви Посакам Среќен Божиќ

Црвено Кардинал Пријатели Музички Figurine 120MM Вода Свет Репродуцира Мелодија да Ви Посакам Среќен Божиќ

DEN 718.80

Стока
Достапно.

Сложена детали и изработка, овој музички вода свет е дизајниран за да додадете контакт на whimsey и забава во вашиот дом акценти.Пиедестал база класичната пунџа нозе и куќи ветрот-up механизам кои се занимаваат со музика.Игра мелодичен мелодија да Ви Посакам Среќен Божиќ.Figurine внатре вода свет опишува два црвени Кардинал птица пријатели perching на света бери гранка.Пиедестал база е направен од смола полимер камен материјал со софистицирани се сврте, woodgrain изгледа заврши.Прекрасна во дизајнот и мерки околу 7 инчи во висина и 5 инчи во дијаметар.Голема големина за поставување на маса на врвот или прикажување во полица аранжман.Внимателно спакуван во опремени кутија за лесно kinki и складирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти