.

.

New
Еден Празник Начин 9.5-Инчен Запалени Божиќ Вода Фенер снежна топка w/Carolers Зима Сцена, Сјајот, Тајмер – Декоративни светне LED Tabletop Декорација – Батерија Управувана Б?

Еден Празник Начин 9.5-Инчен Запалени Божиќ Вода Фенер снежна топка w/Carolers Зима Сцена, Сјајот, Тајмер –

DEN 718.80

Стока
Достапно.

9.5-ИНЧЕН БОЖИЌ ВОДА ФЕНЕР снежна топка ќе ги воодушеви вашите зимски гости со запалени зима carolers сцена.Го прослават празниците со оваа празнична вода фенер декорација со сјајот и тајмер функција.ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО НА МАСИ, MANTELS И ПОЛИЦИ – Ова декоративни Божиќ снег светот изгледа одлично насекаде во затворен простор.Обидете прикажување на оваа tabletop вода фенер во вашата кујна, дневна соба или трпезаријата.БЕЗВРЕМЕНСКИ СЕЗОНСКИ СТИЛ значи ова светне снежна топка надополнува секој дом оркестарот, од традиционален или селски земјата куќите на современите Божиќ партии.Овој колекционерски ДОВЕДЕ вода фенер прави прекрасен подарок.УДОБЕН ТАЈМЕР ФУНКЦИЈА се врти на снежна топка и исклучување, во исто време секој ден.Прикажување на оваа батерија управувана вода фенер видливо и споделување на некои празник на радоста со пријателите и семејството.Бара 3 АА батерии.Големина : 9.5" Ж. на Нашите 9.5-инчен Божиќ вода фенер снежна топка го прави голем прилог на вашиот зимски дома декор кои ќе го воодушеви гости со запалени carolers сцена.Го прослават празниците со оваа празнична вода фенер декорација со сјајот и тајмер функција.Со безвременски сезонски стил, оваа декоративни Божиќ снег светот изгледа одлично насекаде во затворен простор.Прикажување на оваа батерија управувана вода фенер видливо и споделување на некои празник на радоста со пријателите и семејството.Бара 3 АА батерии.Големина : 9.5" Х.

Детали

Свеж

Избор на клиенти