.

.

New
Regency Меѓународни 10 ПРЕДВОДЕНА Тајмер Nutcracker Работилница Вода Свет

Regency Меѓународни 10 ПРЕДВОДЕНА Тајмер Nutcracker Работилница Вода Свет

DEN 717.12

Стока
Достапно.

На 10-инчен x 7 инчен x 4 инчен различно обоени nutcracker работилница вода снежна топка е батеријата да управува со LED светла и тајмер.Мора да се има акцент за вашата празник декорација.Бара 3 АА батерии (батерии не се вклучени).Тајмер функција 6 часови, 18 часа off.Убава декоративни парчиња кои можете да ги прикажете на маси, полици, или mantels во вашата дневна соба, спална или детска соба.Божиќ снег светот има вителот glittered снег encircling Дедо мраз во неговата работилница.

Детали

Свеж

Избор на клиенти