.

.

New
RUIRUIY Божиќ Смола Куќа, Мини Божиќ Село Блескав Куќа Смола Божиќ Село Куќи Украс со LED Светло,Божиќ Дома Декор Предмети Згради Подарок за Деца

RUIRUIY Божиќ Смола Куќа, Мини Божиќ Село Блескав Куќа Смола Божиќ Село Куќи Украс со LED Светло,Божиќ Дома

DEN 688.80

Стока
Достапно.

LED Светло Куќа : LED куќа, лесен за ракување, снегот куќата е многу убави, тоа ќе ви донесе топлина.Тоа е главно направени од смола како школка.Отворете го и куќата ќе светне.Се создаде Убави Спомени : Нека оваа зима декорација го осветлуваат вашата домашна година по година, се соберат спомени, и секогаш да стане дел од вашето семејство традиција.Користете Сценарио : Идеален за зимски лица, празници, свадби, дома или градина декорација, за да се подготви за претстојниот Божиќ или празник партии.Осветлување Функција : Божиќ куќа користи стандардни осветлување.Тоа е многу погоден за домот и декорација може да се користи како табела светилка за десктоп декорација.Совршен Подарок : Божиќ смола led куќа серија се врати назад времето.Овие внимателно стокмено поставува создаде прекрасен зимски село сцена.Тоа е исто така многу погодни за собирачи, занаетчии и модел љубовници.

Детали

Свеж

Избор на клиенти