.

.

New
9 ЖЕЛЕЗНИЧКА ПРЕМИН СВЕТЛИНА

9 ЖЕЛЕЗНИЧКА ПРЕМИН СВЕТЛИНА

DEN 743.76

Стока
Достапно.

Трепкачки стоп и да си одат сигнали.Нема батерии што се бара.Поени на патот до Сан Франциско и Санта Моника.Опис на производот Сите на бродот колектори.Оваа реплика железничката премин-светло сет оддава чест на славата дена на стариот Пацифик Железнички.Само вклучете го за да се открие серија на трепкачки стоп и да си одат сигнали.Некои собранието е потребно.Нема батерии што се бара.Од Производителот Сите на бродот колектори.Оваа реплика железничката премин-светло сет оддава чест на славата дена на стариот Пацифик Железнички.Само вклучете го за да се открие серија на трепкачки стоп и да си одат сигнали.Некои собранието е потребно.Нема батерии што се бара.

Детали

Свеж

Избор на клиенти