.

.

New
Novogratz Согласност Плочата Стојат, Бела

Novogratz Согласност Плочата Стојат, Бела

DEN 2639.76

Стока
Достапно.

Го однесе Назад во времето со Novogratz Согласност плочата стои со фиоки.Белата ламинат particleboard и МДФ шасија нудат врвна изработка која ја надополнува онаа на средниот век инспириран Блек метал hairpin нозе.Двојно широк стојат нуди Многу простор за снимање играч, звучници и стерео и функции 2 големи отвори cubbies со метални dividers да ги задржи вашите албуми со исправени и организирани.Заврши својата колекција со други Novogratz предмети (се продава одделно).На Novogratz Согласност плочата стои со фиоки бродови рамна до вашата врата и 2 возрасни се препорачува за собрание.Стенд може да се одржи до 60 кг.Додека cubbies ќе се одржи на 20 кг.Секоја од нив.Додадете експлозијата од изминатата со Novogratz Согласност плочата стои со фиоки.Инспириран од средината век дизајн, ламинат particleboard и МДФ дополнување на блек метал hairpin нозе за забава ретро изглед.Белата шасија и контрастен медиум браун woodgrain фиока фронтови пар и со било décor од модерната да се класика.Двојно широк стојат нуди многу простор да се постави рекорд за играч, звучници, и стерео или дури и украси.Чувајте ги вашите remotes, касета ленти, и снимање на душеци или тегови за вашите синглови се чуваат подалеку и организирани во 2 фиоки.На фиока исечок дава стојат чиста, без рачка изгледа дека е лесно да се отвори.Чувајте ги сите на вашите албуми организирани во големи отворени cubbies дека функција метал рекорд dividers да ги задржи сите на вашите албуми со исправени.На Novogratz Согласност плочата стои со фиоки бродови рамна до вашата врата и 2 возрасни се препорачува за собранието по отворањето.Стенд може да се одржи до 60 кг.Додека cubbies ќе се одржи на 20 кг.Секоја од нив.Секоја фиока може да се одржи до 15 кг.По собранието, стои мерки за да се 31.8"H x 39.7"W x 18"D.

Детали

Свеж

Избор на клиенти