.

.

New
Rapunzel Делукс Дизни Принцезата Испреплетени Стапче

Rapunzel Делукс Дизни Принцезата Испреплетени Стапче

DEN 456.00

Стока
Достапно.

Пластика.Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 99616. Објектот Пакет Димензија : 15.5" L x 5.5" W x 2.0" H. Точка Пакет Тежина : 0.220460011675872 lb.Кога кралството повеќето сакаше и повеќето шармантна, разбојник Флин Рајдер крие во мистериозен кула, последното нешто што тој очекува да се најде е Rapunzel, а разиграните тинејџерски со веројатно суперсила : 70 метри на магичен златна коса!Заедно, на веројатно дуо поставува исклучување на фантастично патување исполнето со изненадувачки херои, смеа и неизвесност.Ноќта на вештерките е само зад аголот!Двете деца и возрасни ќе сакаат да бидат на belle на топката во еден од нашите неверојатна Дизни Принцезата костими!Ја маскира комплетна линија на Дизни носии се удобни, изработени од високо квалитетни материјали и ткаенини и да се создаде силуета, тоа е совршен за twirling.Овие убави Дизни Принцезата костими може да се носи на целата година!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти