.

.

New
Zzapit Switch Лајт 7-Парче Додаток Essentials Пакет - Теал (Nintendo Switch Лајт)

Zzapit Switch Лајт 7-Парче Додаток Essentials Пакет - Теал (Nintendo Switch Лајт)

DEN 812.64

Стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува.СОДРЖИНА : 1 x Конзола футрола, 1 x 24-Игра Картичка за Чување, 1 x Екранот Стојат, 1 x Earbuds, 1 x Полнење преку USB Кабел, 1 x Екран Заштитник на Екранот Избрише.Футрола карактеристики мека поместена внатрешни работи со заштитен партиција која, исто така, им овозможува складирање за до 8 играта картички.Дополнителни решетката за замрзнување нуди простор за мали додатоци.Достапни во различни бои за да одговараат на вашите Nintendo Switch Лајт.Не се погодни за стандард Nintendo Вклучите или Нинтендо Switch OLED.

Детали

Свеж

Избор на клиенти