.

.

New
Судбината/EXTELLA: На Umbral Ѕвезда - Nintendo Префрлате

Судбината/EXTELLA: На Umbral Ѕвезда - Nintendo Префрлате

DEN 528.72

Стока
Достапно.

Хит акција насловот седиште во Судбината на универзумот го прави својот пат до Nintendo Switch натоварен со над 30 претходно објавени платени DLC костими, заедно со ексклузивно новиот Unshackled Невестата облека.Не само Судбината/ЕКСТРА Службеници, но ликови од други Судбината continuities се појави со нивните оригинални Јапонски voiceovers и на англиски јазик под-наслови во новата приказна од страна на реномираните серија автор Nasu Kinoko.Приказната е кажано од независни перспективите на три хероина Службеници, потпомогнат од разни несакани приказни кои помагаат да се дополни и главниот приказната.Како прва акција игра на Судбината серија, играчи, конечно, ќе бидат во можност да го контролираат Слуга и вршење на разни потези, вклучувајќи моќен формата се менува способноста да се трансформира Службеници.Обновена и Запечатени, може или не може да вклучуваат инструкции, може да се најголемите хитови/платина хитови верзија Автомат е spiritron компјутер, кој постои на месечината и ја има моќта да додели било сакаат.Сите низ spiritron-изградена виртуелниот свет, SE.РА.ТЕЛ., Службеници и за Мајсторите кои ги контролираат се борат за правото да се биде на Месечината Мобилен Автомат е еден сопственик на церемонијалниот конфликт познат како Светиот Грал Војна.Сега, Слуга Нерон Клаудиј и нејзиниот Господар се освои Светиот Грал Војна и имаат добиено универзалната кои сакаат механизам, Светиот Грал.Тие, исто така, доби церемонијална облека, прстен, која докажува своето кралство.Со тоа, тие по правило во текот на нивниот еднаш непријателот Службеници и да започне нов почеток на месечината е нов свет.Но нов непријател се појави пред нив.И овој непријател има нешто што не треба да постои : друг церемонијална облека.

Детали

Свеж

Избор на клиенти