.

.

New
Legrand - На-П lyriQ Флеш Планината Тројно Извор на Текст Единица, Црна

Legrand - На-П lyriQ Флеш Планината Тројно Извор на Текст Единица, Црна

DEN 2857.20

Стока
Достапно.

Вклучува прилагодливи се здобијат со контрола за да се прилагоди за повисок или понизок излезни уреди.Се создаде почиста мулти-соба аудио инсталација без надворешни компоненти.Користење со Рамна Планината Единствен Извор на Текст за вкупно четири влезни уреди.На lyri Q флеш планината тројно извор на текст се поврзува со четири извор, осум зона модул да се дистрибуираат на три аудио извори низ дома.Тоа има две RJ45 конекции, прилагодлив се здобијат со контрола за секој влез, три IR emitter пристаништа и еден IR целната порта.Пар со lyri Q единствен извор на текст во рамна планината или стандардни верзии.Ѕид плоча не се вклучени.

Детали

Свеж

Избор на клиенти