.

.

New
Lutron H3T832GU310 Електрична Дистрибуција на Производот Флуоресцентни

Lutron H3T832GU310 Електрична Дистрибуција на Производот Флуоресцентни

DEN 1678.80

Стока
Достапно.

електронско затемнување баласт, fluorescent.Влезен напон : 120-277v.Програмиран Да Почне.Hi-lume 3 D Серија.Електронско Затемнување Баласт, Флуоресцентни, Влезен Напон : 120-277 V, Програмиран да Почне, Hi-lume 3 D Серија.За користење со следниве Линеарни и U-Свиткана Светилка Видови : (3) F32 T8, 3 Жица само.Наслов 20 согласност.Ако баласт се случува да се контролира преку дигитален екосистем линк, објект # 0803070 ќе биде потребно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти