.

.

New
Eaton C-H CNTRL СТАНИЦА, 10250H5200

Eaton C-H CNTRL СТАНИЦА, 10250H5200

DEN 278.40

Стока
Достапно.

Отворање : 2. Монтажа : Површината.Материјал : Die Екипа, Цинк.IP/NEMA Оценка : 1. Тип : Тешки, Контрола Станица.Дел Број : 782113203096 Дел : Eaton 10250 H5200 30.5 мм, Тешки-должност, 2 Елемент, Старт/Стоп 30.5 Мм, Тешки-Должност Контрола Станица, Тешки-Должност Цинк Умре Екипа, 2 Елемент, Операторот Тип : Еден Pushbutton-Правоаголник, Рамна Површина Планината, Контакти, СТАРТ/СТОП Легенда, 600 V Оценет, NEMA 1 Куќиште Оценка, Контакти - 1-НЕ 1-КООРДИНАТОР.Отворање : 2 Монтажа : Површината Материјал : Die Екипа, Цинк IP/NEMA Оценка : 1 Тип : Тешки, Контрола Станица исто Така познат како : 782113203096, CUT10250 H5200, Eaton, 10250 H5200, 2-Елемент за Контрола Станици, Контрола Станици, Пилот Уреди, Контрола, Автоматизација, Cutler-Чекан, Westinghouse Еднаков на : .

Детали

Свеж

Избор на клиенти