.

.

New
Напредни Dissection Комплет - 37 Парчиња Вкупно. Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Инструменти Совршен за Анатомијата, Биологијата, Botany, Ветеринарни и Медицински Ст

Напредни Dissection Комплет - 37 Парчиња Вкупно. Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Инструменти Совршен

DEN 599.52

Стока
Достапно.

✔︎ СИТЕ ПРАВОТО АЛАТКИ – Овој комплет е секој инструмент вие треба да се практикуваат вашиот dissection вештини и техники. 10 - за Еднократна употреба Скалпел Ножеви #20 за се Справи со #4.Висок квалитет за полнење кои можат да ви трае цел живот ако се грижеше за правилно.Погоден за dissecting мали, средни или големи органски ткива. ✔︎ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање – Пробајте го ова за цела ГОДИНА и ако не ви се допаѓа тоа, едноставно да го вратите и ние ќе ви вратат 100% на вашата набавка.4" Скалпел се Справи со Нож #4 и 1 - 5" Скалпел се Справи #3 1 - 5" Закачка Игла - Прави точка и 1 - 5" Закачка Игла - Криви точка 2 - 5.5" Љубопитство Прачки 1 - 5.Користите за да се практикуваат вашиот dissection вештини и да се подобри вашите вештини.Совршен подарок за медицински студент кој само што влегов прифатени. ✔︎ НАШИОТ КВАЛИТЕТ – Нашите алатки се изработени од Високо Квалитетен германски Нерѓосувачки Челик и не ќе ги кородираат, влошува или ' рѓа.Погоден за dissecting мали, средни или големи органски ткива.Додека повеќето dissection колекции се продаваат на интернет се стави заедно со ниту една друга мисла отколку да се погледне малку различен од натпреварот, нашите dissection експерти внимателно избрани секоја алатка во нашата комплет да ви донесе повеќе вредност за вашите пари, повеќе квалитет за вашите искуства за учење, и повеќе мир на умот да се учениците и наставниците од целиот свет.Дали и кога некои од овие алатки се расипува (не се должи на редовно носат и солза) добро ви испрати замена без трошоци за вас - во секое време.5" Dissecting Шпатула 1 - 3.Висок квалитет за полнење кои можат да ви трае цел живот ако се грижеше за правилно.5" лупа (пластична рачка).6" Оперативен Ножици и 1 - 4.Сите конвенционалните методи на стерилизација НЕМА да предизвика оштетување на овие алатки. Ние во Поли Медицински дизајниран dissection комплет, за разлика од сите други на пазарот денес.Совршен подарок за медицински студент кој само што влегов прифатени. ✔︎ ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ ЗА СИТЕ ВАШИ ПОТРЕБИ – Нашите комплет е погодна за наставниците, учениците и хобисти, и соодветни за студии во анатомија, entomology, зоологија, ветеринарна, botany, и биологија и повеќе.5" лупа (пластична рачка) 1 - Премиум Квалитет за Носење 10 - за Еднократна употреба Скалпел Ножеви #20 за се Справи со #4 10 - за Еднократна употреба Скалпел Ножеви #11 за Рачка #3.6" Ирис Ножици 1 - 5" Игла Возачот и 1 - 5" Комарец Форцепс 1 - 5" Широките Заб Ткиво Форцепс, 1 - 5" Примерок Serrated Форцепс и 1 - 4.

Детали

Свеж

Избор на клиенти