.

.

New
Doryh Нерѓосувачки Челик Дегустација Мезе Предници, 6.1 Инчи, 12 Парчиња

Doryh Нерѓосувачки Челик Дегустација Мезе Предници, 6.1 Инчи, 12 Парчиња

DEN 301.20

Стока
Достапно.

Вкупна должина : 6.1 инчи.Огледало заврши површина, трајни производи од не ' рѓосувачки челик.Мали гранки за доделување мезиња, предјадења, салата, саем, коктел, мини торта, овошје, hors D'Oeuvres.Погоден за секојдневна употреба.Големина : Мезе Предници.

Детали

Свеж

Избор на клиенти