.

.

New
Z ZICOME Сет од 12 Нерѓосувачки Челик Предници, Тешки Ресторан-одделение Сребрениот машина за миење Садови Безбедно Flatware Предници

Z ZICOME Сет од 12 Нерѓосувачки Челик Предници, Тешки Ресторан-одделение Сребрениот машина за миење Садови Безбедно

DEN 311.76

Стока
Достапно.

Сет од 12 нерѓосувачки челик предници; Тешки и издржлив, лесен за употреба.Едноставен дизајн овозможува да се меша и натпревар со вашиот постоечки flatware.Работни краеви се модерни, функционални и удобно.Машина за миење садови безбедно.Димензии : Должина 185mm, Ширина 24mm, Дебелина 2mm; Тежина : 32g.Совршен за ресторани, кетеринг, и дома јадење flatware сетови.Z ZICOME Сет од 12 Нерѓосувачки Челик Предници, Тешки Ресторан-одделение Сребрениот машина за миење Садови Безбедно Flatware Предници.

Детали

Свеж

Избор на клиенти