.

.

New
Teyyvn Црна Нерѓосувачки Челик Десерт/Салата Предници, Поставен на 16

Teyyvn Црна Нерѓосувачки Челик Десерт/Салата Предници, Поставен на 16

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Сет вклучува 16 парчиња црна десерт предници.Направени од издржлив нерѓосувачки челик со огледало полиран.Должина : 6.69 инч.Елегантен и модерен дизајн.Одлично за свадби, забави, приеми и се грижеа настани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти