.

.

New
XYJ Помине Поставите 7-парчиња Лични Нога&Рака за Нега на Ноктите Машина Ноктот Exfoliating Педикир Алатка за Полнење За Насловна & Подарок & Патување

XYJ Помине Поставите 7-парчиња Лични Нога&Рака за Нега на Ноктите Машина Ноктот Exfoliating Педикир Алатка за

DEN 448.80

Стока
Достапно.

▶【Рака и Нога Нега на Убавината Комплет】Професионални Нокти Маникир Комплет содржи 7 парчиња за рака и нога&лицето грижа, која може да ги исполни сите ваши потреби во дневна. ▶【Високо Квалитетен Материјал】На сет за Нокти Комплет бидат направени од не 'рѓосувачки челик, тоа не е лесно да' рѓа.Нејзиниот квалитет поседува остар, трајни, и работната енергија. ▶【Уникатен Кожа Случај】Оваа нокти маникир поставена да се дојде со СТП кожа случај за чување, кои се погодни за дома, на патување или отворено активност сметководствена. ▶【Мултифункционален】На мулти-цел комплет за нокти биде добро за сите видови на секојдневните грижи, нокти, веѓа кроење. ▶【Практични Совршен Подарок 】На Нокти Маникир Комплет доаѓаат со домот случај, тоа е одличен подарок за вашиот љубовници, родители, пријатели, кои се во корист на патување, пешачење или на отворено. 1 * Вертикален Помине Clipper. 1 * Помине Clipper. 1 * Уво Ги Собереш. 1 * Нокти Датотека. 1 * Eyerebrow Клип. 1 * Стружење Машина. 1 * Веѓа Ножици. 1 * СТП Кожа Случај.Тежина : Околу 0.29 lb (133 Грама).Производ Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Случај Материјал : СТП Кожа.Професионални Нокти Маникир Комплет содржи 7 парчиња за рака и нога&лицето грижа, која може да ги исполни сите ваши потреби во дневна.Сет за Маникир Комплет бидат направени од не 'рѓосувачки челик, тоа не е лесно да' рѓа.Нејзиниот квалитет поседува остар, трајни, и работната енергија.Оваа нокти маникир поставена да се дојде со СТП кожа случај за чување, кои се погодни за дома, на патување или отворено активност сметководствена.Мулти-цел комплет за нокти биде добро за сите видови на секојдневните грижи, нокти, веѓа кроење, ексфолиране.

Детали

Weight :
About 0.29 lb (133 Grams) Product Material
Свеж

Избор на клиенти