.

.

New
Makita Б-12625-10 4 x .040 x 5/8 ИНОКС Тенка Cut-Off Тркала, 10/Pk

Makita Б-12625-10 4 x .040 x 5/8 ИНОКС Тенка Cut-Off Тркала, 10/Pk

DEN 520.56

Стока
Достапно.

040" дебела за побрзо сечење и намалена материјал отпад. 60 ронки абразивни за почиста намалувања.Алуминиум оксид изградба прави овие тркала идеален за обоени метали, вклучувајќи нерѓосувачки челик.Тенок дизајн бара помалку енергија за подобрување на животниот век на батеријата кога се користи со cordless брусилки.За правење намалувања во метал и нерѓосувачки челик, цевки, лист, и каналот.Makita Инокс тенка Cut-Off тркала се конструирани за побрзо сечење и намалена материјал отпад во обоени метали, вклучувајќи нерѓосувачки челик.Ефикасноста и перформансите на овие супер тенок Инокс Cut-Off тркала прави идеален за употреба со 4" cordless агол брусилки како што бара помалку енергија за подобрување на животниот век на батеријата.60 ронки абразивни е конструиран за почиста намалувања во метал и нерѓосувачки челик, цевки, лист и канал.

Детали

Свеж

Избор на клиенти