.

.

New
GP13403 GP-PRO100 Средни Одделение Пескарење Диск за Стакло, Силициум Карбид Абразивни Диск / P320 / Ø 4.5 инчен / Пакување од 50 Дискови

GP13403 GP-PRO100 Средни Одделение Пескарење Диск за Стакло, Силициум Карбид Абразивни Диск / P320 / Ø 4.5 инчен

DEN 273.60

Стока
Достапно.

✅ Ø 4.5 инчен ( 115mm ) ✅ Пакување од 50 Дискови ✅ Одделение P320. ✅ Изградена од врвот одделение силициум карбид, со зелена velour подлога за употреба со било која кука и јамка поддршка подлога. ✅ Водоотпорен дискови оптимизиран за работа со Ротари или Двојна Акција полирање. ✅ За мокра и сува употреба. ✅ Идеја за акции преку отстранување до крајната завршница на мермер, бетон, метал, нерѓосувачки челик, влакна од стакло, стакло и дрво.

Детали

Свеж

Избор на клиенти