.

.

New
RJ45 Crimp Алатка Помине Низ Crimper Етернет Кабел Конектор Crimping Алатка Ratcheting Рака Tools - Жица Stripper - Crimper - Машина

RJ45 Crimp Алатка Помине Низ Crimper Етернет Кабел Конектор Crimping Алатка Ratcheting Рака Tools - Жица Stripper

DEN 532.80

Стока
Достапно.

Mulifunction - Crimper за RJ45/RJ11/RJ12 наследство интернет конектори, модуларен rj45 crimp алатка за податоци, voice-over апликации.Прецизност и брзо функционирање, лесен за сечење, соголување и crimping.Тешки Изведба - На rj45 crimper има 6 P/8 P обработка шуплина, stripper за рамен и круг кабел е соголување и сечење, crimp ratchet брзо ослободување уред намалува вашата рака замор, безбедност првенство ја штити вашата рака за да се избегне повреди за време на работата, круг и рамно ножеви за конектори за сечење.Апликација - Сите во еден ethernet кабел crimping алатка со ефикасен дизајн и направен од страна на тешки алатка челик, 6 pin за RJ-12/RJ-11 crimping шуплина; 8 pin за RJ-45 crimping шуплина.Текстура ПВЦ справи да се соблече и да го намали лесно.Потрајни - ' Рѓа отпорни челична рамка, направени од високо квалитетна алатка челик, дава долгорочна издржливост и стабилност; Текстура ПВЦ справи да се соблече и да го намали лесно.Услуга - ipolex обезбеди гаранција и по-продажба на поддршка, ако има било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате : ).Боја : RJ45 Crimp Алатка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти