.

.

New
Телефон Додатоци сетови за во Автомобил Голема M22 10W 360 Степен Ротација ЧИ Интелигентни Сензор Автомобил Безжична Држач за Полнење со Вшмукување Чаша(Црн) (Боја : Сре

Телефон Додатоци сетови за во Автомобил Голема M22 10W 360 Степен Ротација ЧИ Интелигентни Сензор Автомобил

DEN 1747.20

Стока
Достапно.

Сетови За Во Автомобил.Универзална Пролет Заградата Мобилен Телефон Држачот.Гравитацијата Носителот Застане.Ароматерапијата Гравитацијата Заградата Држачот.Стандарден Безжичен Полнач На Гравитацијата Сензори. 100% Висок квалитет и добра performation Specification : 1. Влезен напон : DC 5 V или 9 V.2. Внесување на струјата : 1-2А.3. Излезна моќност : 10 W.4. Оперативен фреквенција : 100-200 KHz.5. Конверзија ефикасност : поголема од 70%.6. Полнење на далечина : 2-6mm.7. Полнење на струјата : 500-1000m Ah (примање тековен).8. Полнење напон : DC 5 V (приемник излезниот напон).9. Вграден-во капацитетот на батеријата : нема батеријата.10. Материјал : ABS.11. Производ големина : 19.3x13.8x6.5cm.

Детали

1. Input voltage:
DC 5V or 9V.
2. Input current:
1-2A.
3. Output power:
10W.
4. Operating frequency:
100-200KHz.
5. Conversion efficiency:
greater than 70%.
6. Charging distance:
2-6mm.
7. Charging current:
500-1000mAh (receiving current).
8. Charging voltage:
DC 5V (receiver output voltage).
9. Built-in battery capacity:
no battery.
10. Material:
ABS.
11. Product size:
19.3x13.8x6.5cm.
Свеж

Избор на клиенти