.

.

New
Автомобил Внатрешни Додатоци Одличен Универзален Автомобил Безжичен Полнач на Воздухот се Пропустливи Планината Телефон Носителот Застане, за iPhone, Галакси, Sony, Leno

Автомобил Внатрешни Додатоци Одличен Универзален Автомобил Безжичен Полнач на Воздухот се Пропустливи Планината

DEN 372.00

Стока
Достапно.

Мобилен Телефон Држачот.Автомобил Внатрешни Додатоци.Автомобил држачот.Стакло Леплива Заградата.Возилото Навигација Рамка. 100% Висок квалитет и добра performation1. Автомобил пропустливи монтирани стегање тип на мобилен телефон застане. 2. Стегање тип, не е лесно да се падне, стабилна за користење. 3. Компактна големина, флексибилни и подвижни. 4. Компатибилен со сите видови на мобилни телефони.Ширина : 4.2-8.0 cm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти