.

.

New
DDGD Телефон Accesso Urylanzi -23 Преносни Целосен Метал Телефон Носителот Свитлива Ладно Чевли Проширување Додатоци

DDGD Телефон Accesso Urylanzi -23 Преносни Целосен Метал Телефон Носителот Свитлива Ладно Чевли Проширување

DEN 369.60

Стока
Достапно.

Опремен со два 1/4in завртка дупки и две ладно чевли port Ss, која може да се прошири на микрофонот, пополнете светлината и друга опрема.Ова со полно метал мобилен телефон носител е компатибилен со 65‑87mm / 2.6‑3.4 во широк мобилни телефони.Направени од високо-квалитетни алуминиумски легури, анти-корозија и ' рѓа-доказ, силни и издржливи.Овој мобилен телефон носителот може да поддржува пренос, видео снимка, онлајн состаноците и така натаму.Вграден‑во гумени перница да може ефективно да го заштитите вашиот телефон од триење.Спецификација : Предмет Тип : Телефон Носителот Боја : Сива Материјал : Алуминиумски+Гума Производ Големина : Прибл. 117 x 34mm / 4.6 x 1.3 во Тежина : Околу. 120g / 4.2 оз Интерфејс : 1/4in Завртка Дупка, Ладно Чевли Планината Компатибилен Мобилен Телефон : 65-87mm / 2.6-3.4 во Широк Мобилен Телефон Пакет Листа : 1 x Phone Клип Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1‑2cm / 0.4‑0.8 во грешка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти