.

.

New
Kucok Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Безжични Полнење Одговара за Хонда Граѓански -2021 Hatchback,Брз Полнач за во Автомобил Планината Брз Безжичен Полнач за ?

Kucok Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Безжични Полнење Одговара за Хонда Граѓански -2021 Hatchback,Брз

DEN 1576.80

Стока
Достапно.

Автомобил Полнач Планината Слободни Раце : воздухот се пропустливи телефон планината за Хонда Граѓански не треба да се отвори и да се притисне на менгеме рака, лесно се стави или да извади телефонот со една рака.Не влијае на воздухот се пропустливи.ЕДНА РАКА OPERATIONWith една страна, лесно може да се прилагоди на агол на телефонот носителот додека возите да се види во екранот на телефонот easily NOT се ПЛАШИ ОД КОМПЛИЦИРАН ПАТ CONDITIONSWhether тоа е брзина се судрат, турбулентен камен на патот, или некоја остра кривина, KUCOK телефон носителот може да го држете вашиот телефон цврсто колку што е можно.Како професионална автомобил додатоци производител, Kucok ќе придружба вашата безбедност.KUCOK ПОЛНЕЊЕ на МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ Дали сте загрижени за не знаат каде да се стави на вашиот мобилен телефон додека возите?Или уште се користи на традиционалниот леплива мобилен телефон носителот, кој не само што не е лесно да падне, и исто така, може да се направи вашиот центар контролен панел или пред шофершајбната леплива.Без разлика дали тоа е брзина се судрат, турбулентен камен на патот, или некоја остра кривина, KUCOK телефон носителот може да го држете вашиот телефон цврсто колку што е можно.Своето време да се избере сопствен мобилен телефон држач за вашиот автомобил.Влез : DC 5 V/2.Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Безжичен Полнач Обичај се Вклопуваат : Телефон носителот одговара за Хонда Граѓански 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Hatchback се прилагодат за да 4-7 инчен телефони на било која марка, освен ултра-дебели наслаги.Која е одраз на вашата грижа за нив.Како професионална автомобил додатоци производител, Kucok ќе придружба вашата безбедност.Боја : Црна,Сребрена.Автомобил gadgets е добар избор за лична употреба или како автомобил подарок.

Детали

Свеж

Избор на клиенти