.

.

New
YPYCQ Универзален Автомобил Заградата Гравитацијата Автомобил Заградата Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Планината за Паметен Телефон Месеци Носитело?

YPYCQ Универзален Автомобил Заградата Гравитацијата Автомобил Заградата Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи

DEN 1481.52

Стока
Достапно.

Навистина една страна работа, само да се откажат вашиот телефон и стегачот автоматски се приспособува за да ги собере.Ви овозможи да одат handsfree со вашиот телефон за drving безбедност.Клипот на воздухот се пропустливи магнетен држач нов дизајн.Лесно воздухот се пропустливи планината, брз и conveneint.Компактен и малата големина нема да ја блокираат вашата линија на погледот за безбедно возење.Навистина една страна работа, само да се откажат вашиот телефон и стегачот автоматски се приспособува за да ги собере.Ви овозможи да одат handsfree со вашиот телефон за drving безбедност.Клипот на воздухот се пропустливи магнетен држач нов дизајн.Лесно воздухот се пропустливи планината, брз и conveneint.Компактен и малата големина нема да ја блокираат вашата линија на погледот за безбедно возење.Боја Име : Black Material : ABS+ Silicone Type : Автомобил Mount Holder Size : 80x110mm Accessories : заградата/штекер clip Function : 360° rotation Quantity : 1 Piece Package Вклучува : 1 x Воздух Пропустливи Гравитацијата Планината Држачот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти